faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : پنجشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۸

✔️مرکز صحافی کتاب در تهران | قیمت صحافی گالینگور | صحافی فوری پایان نامه در غرب تهران

☀️ ارائه بهترین خدمات ☀️افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 شماره های تماس 44087797
09352301091
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️مرکز صحافی کتاب در تهران | قیمت صحافی گالینگور | صحافی فوری پایان نامه در غرب تهران

 

صحافی نادری

 

صحافی نادری در راستای خدمات اشاره شده در سال 1391 با پیشینه و تجربه‎ی بیش از ربع قرن تأسیس شد. و در مسیر خود در خدمت فرهنگ ایران عزیز و کمک به اعتلای سطح دانش اساتید، دانشجویان، محققان، و هم‎میهنان بوده است. در این زمینه با ادارات، مؤسسات، دانشگاه‎ها، مدارس و مراکز علمی و تحقیقاتی مختلف همکاری نموده و مددرسان ایشان بوده است.

که به تعدادی از این مراکز اشاره می‎شود:

شرکت‎های تحقیقاتی و زمین‎شناسی اعم از: سازمان زمین‎شناسی و اکتشافات معدنی کشور و شرکت‎های تابعه (زرفرآور، زرناب، زرتاک، زر زمین و...) مؤسسه‎ی کار و تأمین اجتماعی ـ تعدادی از دانشکده‎های دانشگاه تهران همچون دانشکده‎ی علوم، شرکت‎های مهندسی متعدد همچون ایمن زیست آزما (ممیز بهداشت حرفه‎ای محیط کار) مهندسین مشاور پویش کنترل (ممیز کنترل کیفیت و ISO). شرکت ساختمانی ماورای فنون، شرکت ساختمانی و انبوه‎سازی فضاسازان ایران، تهران آلومینا (نمای ساختمان)، مؤسسه‎ی خط و هنر (خط و نقاشی)، ایمن راه پویان (تجهیزات آسانسور و پله برقی) و... انجام تمامی سفارشات از پرینت فرمت PDF تا صحافی به صورت آنلاین و پستی. همچنین هر ده جلد صحافی در تهران با پیک رایگان ارسال می‎شود. تیم حرفه‎ای، تجربه‎ای به عمق و وسعت این حرفه، منحصر به فرد در کیفیت، متمایز در قیمت.

ارائه‎ نمونه و مشاوره در امور ذکر شده. تحویل صحافی از نیم ساعت تا 24 ساعت

صحافی کتاب چیست ؟

جلد کردن کتاب و یا پایان نامه بر اساس اصول و قوانین خاصی را صحافی می نامند . روش صحافی بدین صورت است که که جلد کردن کتاب باید طوری انجام گیرد تا برگه های کتاب از یکدیگر جدا نشوند .

صحافی روش های مختلفی دارد از جمله : صحافی نرم مانند شومیز و چسب گرم و سرد ، صحافی سخت مانند صحافی مفتولی، صحافی گالینگور ، صحافی سلفونی و ...

صحافی کردن به روش گالینگور از جمله روش های صحافی است این روش صحافی در واقع زیبایی خاصی به جلد می دهد. در واقع با استفاده از گالینگور نوشته و یا متنی را روی جلد طلاکوبی می کنیم تا جلوه بیشتری داشته باشد .

مراحل صحافی شامل از تا کردن و ترتیب فرم ها و برگه های متون و سپس جلدگذاری و در نهایت برش کتاب می باشد . فرم‌های چاپ شده متن کتاب، بوسیله دستگاه تاکن بر اساس قطع کتاب تا می‌شود و سپس فرم‌ها بوسیله ماشین صحافی ترتیب می‌شوند و بستگی به نوع صحافی با ماشین صحافی که می‌تواند چسب، مفتول زن، دوخت و جلدسازی باشد به جلد متصل می‌شوند. در نهایت بر اساس قطع استاندارد برش خورده و در صورت نیاز به طلاکوبی روی جلد را طلاکوبی می کنند .

این مرکز بعنوان یکی از معتبرترین مراکز صحافی ، کلیه خدمات صحافی و جلد کردن کتاب را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید . در این مرکز از مواد اولیه با کیفیت و از تجهیزات مدرن و پیشرفته جهت سرعت بخشیدن به انجام خدمات استفاده می شود . هدف اصلی این مرکز جلب رضایت مشتریان می باشد . ما مفتخریم که با بسیاری از ادارات ، موسسات و دانشگاههای کشور همکاری می نماییم . انواع روش های صحافی کتاب ، صحافی پایان نامه در کوتاهترین زمان ممکن برای دانشجویان محترم ، صحافی گالینگور لوح های تقدیر و ... در این مرکز توسط تیمی حرفه ای و مجرب با حداکثر کیفیت در حداقل زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می گیرد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مرکز صحافی کتاب در تهران | قیمت صحافی گالینگور | صحافی فوری پایان نامه در غرب تهران

مرکز صحافی کتاب در تهران | قیمت صحافی گالینگور | صحافی فوری پایان نامه در غرب تهران

مرکز صحافی کتاب در تهران | قیمت صحافی گالینگور | صحافی فوری پایان نامه در غرب تهران

صحافی گالینگور, صحافی گالینگور چیست, صحافی کتاب, قیمت صحافی گالینگور, صحافی پایان نامه دانشجویی, مرکز صحافی در تهران, بهترین مرکز صحافی کتاب, مرکز صحافی پایان نامه،مرکز صحافی پایان نامه در غرب تهران, بزرگترین مرکز صحافی لوح تقدیر در تهران, صحافی انواع لوح تقدیر, صحافی فوری لوح تقدیر, صحافی تقدیرنامه, صحافی فوری پایان نامه در تهران, قیمت صحافی پایان نامه, صحافی گالینگور پایان نامه, صحافی پایان نامه های دانشجویی, صحافی جلد گالینگور, صحافی گالینگور کتاب, صحافی فوری گالینگور, روش صحافی کتاب, پرینت و صحافی پایان نامه, صحافی سریع پایان نامه, صحافی گالینگور لوح تقدیر, صحافی فوری در غرب تهران

آدرس آگهی :

E _ منطقه پنج تهران, تهران, تهران
تهران فلكه دوم صادقيه ، ابتداي آيت الله كاشاني ، بعد از پارك استقلال ، ابتدای خیابان سازمان آب غربی ، مجتمع تجاري پرديسان ، طبقه اول (بالای همکف) پلاك 54 جدید _ صحافی بزرگ مهرگان