faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

✔️نماشویی ساختمان در تهران | قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب | نماشویی واترجت

افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 شماره های تماس 09129178649
26404672
26404797
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️نماشویی ساختمان در تهران | قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب | نماشویی واترجت

 

پاکیزگی و زیبایی نمای ساختمان مخصوصا برای ساختمانهای با نمای شیشه ای و برجها و هتلها و مراکز تجاری بسیار اهمیت دارد . در اغلب موارد بدلیل ارتفاع بسیار زیاد ساختمان و دسترسی دشوار برای تمییز کردن نما ، سالهای متوالی اقدامی برای نظافت نما انجام نمی شود .

نماشویی به معنای شستن نما می باشد . عملیات نماشویی در واقع عملیاتی است که در طول آن نما شست و شو داده می شود و ظاهر ساختمان کاملا نو مثل روز اول تحویل داده می شود .

امروزه شما می توانید براحتی بدون نیاز به بستن داربست و بدون هیچگونه خطری با استفاده از راپل و دسترسی با طناب ، شستشوی نمای ساختمان را انجام دهید . کار در ارتفاع به روش راپل و با طناب صخره نوردی جایگزین مناسبی نسبت به داربست میباشد.

همچنین در ساختمانهای قدیمی بدلیل فرسایش مصالح در نماهای ساختمانی به مرور زمان شاهد ریزش بخش هایی از سنگ نما می باشیم که این ریزشها بسیار خطرناک هستند یکی از بهترین روشهای تثبیت سنگ و آجر نما استفاده از پیچ و رولپلاک می باشد . با انجام اصولی پیچ کردن سنگ نما احتمال ریزش سنگ به صفر میرسد .

انجام و ارایه کلیه خدمات نماشویی و پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون نیاز به داربست با روش صخره نوردی یا کار با طناب بدون محدودیت ارتفاع ،از جمله تخصص های ماست .

برخی از روش های نماشویی عبارتند از :

     1- شستشوی نما سنتی : که با نامهایی چون شستشوی دستی و یا نماشویی ابر و طی نیز شنیده میشود که باید اشاره کرد که این نوع شستشو مختص نماها و یا سطوح صیقلی چون شیشه و کامپوزیت و غیره میباشد

    2- شستشوی نما با واترجت : که این روش شستشو نما برای نماهایی که دارای خلل و فرج بیشتری هستند مانند سیمان و آجر و تقریبا بیشتر سنگها و... به کار میرود

    3- شستشوی نما با واترسندبلاست : این نوع شستشوی نما که با دستگاه های واترجت فشار قوی انجام میشود که همزمان آب و سیلیس را با فشار بالا به سطح مورد نظر میپاشد

یکی از نکات قابل توجه قبل از نماشویی این است که برای شستشوی نمای سنگی ابتدا نمای ساختمان باید پیچ رولپلاک شود و بعد شسته شود ، زیرا اکثر نماهای سنگی نیاز به واترجت و یا واتر سند بلاست برای شستشو و تمیزی دارند که در این مواقع آب با فشار زیاد به سطح نما پاشیده شده و باعث نفوذ آب به پشت سنگ میشود که در یک جریان منبسط و منقبض شدن ، سنگ از ملات جدا شده و باعث سقوط و ریزش سنگ نما میشود. در این مجموعه کلیه عملیات مقاوم سازی ساختمان بدون محدودیت ارتفاع با کمک راپل کاران حرفه ای با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست انجام می گیرد .

این مجموعه با بهره مندی از نیروهای توانمند و تجهیزات پیشرفته ، با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ( ROPE ACCESS ) کلیه خدمات کار در ارتفاع از جمله نماشویی ساختمان و پیچ و رولپلاک سنگ نما و انواع تعمیرات نما را با با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان ممکن ارائه می نماید . در این مجموعه ، ابزارآلاتی که برای ترمیم و تعمیر و مقاوم سازی ساختمان به کار می رود ، ابزارهای استاندارد و پیشرفته ای می باشند که با کمک نیروهای ماهر بدون وارد شدن تنش به سنگهای مجاور ، ایمن سازی نما با بالاترین کیفیت انجام می شود .

ما به عنوان بهترین و دقیق ترین مجری نماشویی با قویترین و جدیدترین دستگاه های واتر جت و واترسندبلاست خدمات نماشویی را ارائه می نماییم و به تناسب نوع نمای ساختمان برای شستشو از مواد سلیسی و اسیدی و از شوینده هایی استفاده می نماییم که بدون آسیب زدن به مصالح کاملا سطح را تمییز و شفاف نماید و با استفاده از مواد آبگریز نانو که نوعی پوشش محسوب می شوند پس از شستشوی کامل نما مقاومت نما را در مقابل جذب غبار و چربی بیشتر می نماییم تا نمای ساختمان دیرتر کثیف شود .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

نماشویی ساختمان در تهران | قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب | نماشویی واترجت

نماشویی ساختمان در تهران | قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب | نماشویی واترجت

نماشویی ساختمان در تهران | قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب | نماشویی واترجت

نماشویی ساختمان در تهران, نماشویی شمال تهران, نماشویی با واترجت, نماشویی با طناب, نماشویی نما, نماشویی غرب تهران, قیمت نماشویی ساختمان, نماشویی بدون داربست, نماشویی ساختمان باطناب, هزینه نماشویی ساختمان, شرکت نماشویی ساختمان, شستشوی نما بدون داربست, شستشوی نما با واترجت, شستشوی نمای شیشه ای ساختمان, شستشوی آجر نما, خدمات نما شویی, خدمات شستشوی نما, شستن نما با واتر جت, شستن سنگ نما, شستن نمای آجری, قیمت شستشوی نمای ساختمان, شستشوی نمای کامپوزیت, قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان, پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان, پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست, پیچ و رولپلاک سنگ نما, هزینه نماشویی واترجت, هزینه نماشویی با واترسندبلاست, نماشویی تخصصی سنگ نما, نماشویی تخصصی سنگ نما, هزینه تعمیر نمای ساختمان, پیچ و رولپلاک نما به روش راپل ROPE ACCESS

آدرس آگهی :


تهران میرداماد برج رز طبقه 3 واحد 313