faarendejakorutr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

✔️گریم تخصصی صورت عروس | جدیدترین مدل گریم صورت در تهران | گریم و آرایش صورت عروس

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها

توضیحات کامل آگهی

✔️گریم تخصصی صورت عروس | جدیدترین مدل گریم صورت در تهران | گریم و آرایش صورت عروس

 

گریم صورت و یا چهره پردازی صورت جدیدترین روش آرایش صورت می باشد که در آن با استفاده از تکنیک های خاصی و با استفاده از لوازم مخصوصص گریم ، هماهنگی و زیبایی بیشتری در اعضای صورت ایجاد می نمایند . گریم روش های متعددی دارد مانند گریم سه بعدی و گریم سینمایی.

بعنوان مثال با استفاده از گریم می توان بینی را کشیده تر و باریک تر نشان داد و یا می توان اگر جای زخم روی صورت وجود دارد با استفاده از کرم های مخصوص با ایجاد تیرگی و رونی در بخش هایی از صورت ، آن جای زخم را پوشاند .

گریم تخصصی عروس و گریم حرفه ای صورت عروس یکی از اصلی ترین خدماتی است که در این مرکز تخصصی عروس ارایه می گردد . گریمور های حرفه ای با تیره و روشن کردن بخش هایی از صورت ، برجستگی و فرورفتگی هایی در صورت ایجاد می کنند تا عیب های صورت را بپوشانند و زیبایی بیشتری به چهره دهند.

گریم عروس شامل پاکسازی صورت ، روش های سایه روشن کردن صورت برای ایجاد فرورفتگی و برآمدگی در جاهای خاصی مانند گونه ، کشیدن پوست صورت و استفاده از ماسک های ویژه ، استفاده از سایه های پشت چشم برای گریم چشم و فرم دادن به پلک ها ، استفاده از رژگونه و رژ لب و کرم های مخصوص گریم برای عروس خانم ها می باشد.

گریمورهای حرفه ای در این مرکز ، گریم چشم ها را به گونه ای انجام می دهند که چشم ها کشیده تر و زیبا تر دیده شوند . برای گریم کردن لب نیز با استفاده از کرم ها و مواد مخصوص ، فرم دهی خاصی به لب ها می دهند تا هماهنگی کامل بین اعضای صورت ایجاد شود .

ما تلاش می نماییم تا بهترین و جدیدترین گریم های زیبا را بر اساس آخرین متد و روش های روز دنیا ، زیر نظر گریمورهای حرفه ای ارایه دهیم.

این مرکز با دراختیار داشتن سالن های مجزا برای گریم چهره ، انواع گریم های تخصصی و حرفه ای عروس را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می دهد.

برای گریم ، صورت عروس را به چندین قسمت طبق اصول گریم تقسیم می کنیم و این تقسیم بندی با توجه به برجستگی و فرورفتگی صورت انجام می شود . سپس با استفاده از کرم های مخصوص زیرسازی گریم و آرایش را انجام می دهیم . با استفاده از کرم هایی با درجه تیره و روشن طبق ترکیب صورت ،بخش هایی که می خواهیم برجسته یا فرو رفته تر باشند را با کرم پوشش می دهیم . با استفاده از برس های مخصوص و با کمک سایه های گریم خطای دید ایجاد می کنیم تا عیوب صورت کمتر و یا اصلا دیده نشوند. در نهایت با کمک مواد مخصوص گریم ، آرایش عروس را فیکس و ثابت می کنیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

هدف اصلی ما حفظ سلامت پوست شما می باشد بنابراین برای گریم و آرایش صورت از معتبرترین برندهای لوازم آرایشی و با کیفیت ترین مواد استفاده می نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با ما تماس بگیرید.

گریم تخصصی صورت عروس | جدیدترین مدل گریم صورت در تهران | گریم و آرایش صورت عروس

گریم تخصصی صورت عروس | جدیدترین مدل گریم صورت در تهران | گریم و آرایش صورت عروس

گریم تخصصی صورت عروس | جدیدترین مدل گریم صورت در تهران | گریم و آرایش صورت عروس

گریم صورت, گریم صورت های لاغر, گریم صورت عروس, گریم صورت چاق و تپل, مدل گریم صورت, گریم حرفه ای صورت, گریم تخصصی صورت, گریم سینمایی صورت, گریم و آرایش صورت, گریم ارایش صورت, گریم انواع صورت, گریم صورت گرد, جدیدترین گریم های صورت, گریم حرفه ای و چهره پردازی عروس, گریم کردن شرق تهران, گریم و زیرسازی آرایش, بهترین گریم های صورت, زیباترین گریم های صورت, انواع گریم های صورت, گریم عروس جدید, گریم صورت عروس ایرانی, گریم صورت عروس 2017 , گریم و میکاپ عروس, گریم لب عروس, گریم چشم عروس, گریم سه بعدی عروس, انواع مدل آرایش و گریم فوق تخصصی عروس ایرانی 2017

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي