faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

✔️هاشور ابرو سه بعدی | هاشور زدن ابرو در تهران | بهترین مدل هاشور ابرو

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️هاشور ابرو سه بعدی | هاشور زدن ابرو در تهران | بهترین مدل هاشور ابرو

 

ابرو یکی از مهمترین اجزای صورت می باشد که پرپشتی و مرتب بودن آن تاثیر بسزایی در زیبایی چهره خواهد داشت . هاشور زدن ابرو از جمله روش های نوین برای فرم دهی و پر کردن ابرو می باشد . هاشور ابرو جایگزین مناسبی برای روش قدیمی تاتو است . با استفاده از تکنیک هاشور ابرو می توانیم کم پشتی ابرو، رنگ ابرو، فرم و مدل ابرو را تغییر داده و قرینه سازی ابرو را بدون درد و خونریزی انجام دهیم . هاشور ابرو یک تکنیک نوین جهت پرپشت کردن و قرینه سازی ابرو و پوشاندن عیوب ابرو  می باشد که با استفاده از دستگاههای جدید میکروپیگمنتیشن  انجام می شود و نسبت به تاتو پیشرفته تر می باشد .

در روش هاشور ابرو ، رنگ مانند دانه های مو و در جهت رویش موهای ابرو روی پوست می نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پر رنگ و ناجور وجود ندارد ، فقط تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می شوند که خیلی هم پر رنگ و مشخص نیستند و بلکه رنگی طبیعی دارند.

همچنین با استفاده از هاشور ابرو می توانیم تاتوهای قدیمی را ترمیم نماییم و فرم طبیعی و زیبایی را برای ابرو ها ایجاد کنیم .

ماندگاری رنگ هاشور ابرو به عوامل متعددی از جمله جنس پوست افراد، شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی بستگی دارد و نمی توان زمان دقیقی را برای ماندگاری رنگ ها مشخص کرد و معمولا افراد با پوست های خشک ماندگاری رنگ بالاتری نسبت به افراد با پوست چرب دارند.

در هاشور ابرو به دلیل استفاده از کارتریج های یک بار مصرف و رنگ های تست شده ، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم است. با توجه به ظریف بودن سوزن های این دستگاه ، درد حاصل از این کار به شدت کاهش می یابد .

هاشور ابرو از جمله تخصص های اصلی این سالن زیبایی می باشد . ما با کمک متخصصین و هاشورزن های حرفه ای و با تجربه که  آگاهی کامل از اصول زیبایـــــــی شناختـــی و طراحــی چهــره دارند، و با بهره مندی از  جدیدترین و استانداردترین دستــگاه ها،هاشور ابرو را بدون هیچگونه درد و خونریزی به همراه وسایل یکبار مصرف استریل و با رعایت اصول بهداشتی انجام می دهیم . در این مرکز بدلیل استفاده از لوازم کاملا استریل و محیط بهداشتی ، هاشور زدن ابرو برای شما هیچگونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

هاشور ابرو سه بعدی | هاشور زدن ابرو در تهران | بهترین مدل هاشور ابرو

هاشور ابرو سه بعدی | هاشور زدن ابرو در تهران | بهترین مدل هاشور ابرو

هاشور ابرو سه بعدی | هاشور زدن ابرو در تهران | بهترین مدل هاشور ابرو

هاشور ابرو در تهران, هاشورابرو شرق تهران, عاشور ابرو, بهترین آرایشگاه برای هاشور زدن ابرو, هاشور ابرو چیست؟, هاشور ابرو سه بعدی, انواع مدل هاشور ابرو, هاشور ابرو جدید, بهترین هاشور ابرو, هاشور ابرو خوب, هاشور زدن ابرو چیست, بهترین هاشور زن, مدل هاشور ابرو, انواع هاشورابرو شرق تهران, هاشور زدن ابرو, انواع هاشور ابرو, هاشور ابرو جدید, هاشور ابرو چگونه انجام می شود, مراحل هاشور ابرو, قیمت هاشور ابرو, مزایای هاشور ابرو, مدل هاشور ابرو, انواع هاشور ابرو, پاک کردن هاشور ابرو

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي