faarendejakorutr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

✔️بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران | کاشت ناخن پودری | هزینه کاشت ناخن ژله ای

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها

توضیحات کامل آگهی

✔️بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران | کاشت ناخن پودری | هزینه کاشت ناخن ژله ای

 

زیبایی ناخن های دست برای زیباتر کردن دستها مخصوصا برای خانم ها اهمیت بسیاری دارد با استفاده از کاشت ناخن می توانیم ناخن هایی زیبا و یکدست و مرتب داشته باشیم .قطعا برای مهمانی و عروسی دوست داریم ناخن های بلند و زیبایی داشته باشیم در این حالت اگر از ناخن های مصنوعی استفاده کنیم قطعا جلوه زیبایی نخواهند داشت و با اولین نگاه کاملا مشخص می شود که ناخن مصنوعی روی ناخن هایمان چسبانده ایم و همچنین ممکن است خیلی زود ناخن از کنده شود ولی با استفاده از کاشت ناخن می توانیم ناخن هایی با ظرافت ناخن های طبیعی داشته باشیم و البته ماندگاری و دوام این ناخن ها نیز بیشتر می باشد .

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان مانند تیرگی ناخن ها و یا شکننده بودن آنها .

ما بعنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز کاشت ناخن با بهره مندی از ناخن کاران حرفه ای و متخصص با استفاده از وسایل مدرن کاشت ناخن ، بهترین و کامل ترین خدمات را برای کاشت ناخن ارائه می دهیم . در این مرکز هدف اصلی ما حفظ سلامت پوست و ناخن شما می باشد بنابراین تمامی موادی که برای کاشت ناخن استفاده می نماییم از مواد با کیفیت می باشند . کاشت ناخن در این مرکز در محیطی کاملا استریل و بهداشتی انجام می شود لذا شما پس از کاشت ناخن هیچگونه حساسیتی نخواهید داشت .

انواع روش های کاشت ناخن عبارتند از :

  • کاشت ناخن قالبی:

کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در این نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند. از آنجای که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا میگیرد و کنده می شود .به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد شد.

  • کاشت ناخن پودری:

کاشت ناخن پودری زمان بر است ولی کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ است از اوایل ناخن می چسبند و به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد ضد قارچ و بعد شروع به زدن مواد کاشت روی ناخن می کنند. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند. برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله ی درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.

  • کاشت ناخن ژله ای:

شیوه ی کاشت ناخن ژله ای با کاشت ناخن پودری یکی است مواد ژله ای به صورت آماده قابل خریداری است. در کاشت ناخن ژله ای بعد از ضد قارچ مواد ژل را روی ناخن ها میزنند و دست را می گذارند داخل دستگاه یووی تا خشک شود. شیوه ی کاشت ناخن ژله ای با کاشت ناخن پودری یکی است و فقط تفاوت در مواد آنهاست.

  • کاشت ناخن میکس:

همانطور که از اسمش معلوم است کاشت ناخن میکس ترکیبی از دو نوع کاشت پودری و ژله ای است. در این روش بعد از ضد قارچ، کاشت پودری را انجام می دهند . بعد از سوهان کشی فقط لایه ای از ژل را روی ناخن می گذارند و داخل دستگاه یووی خشک می کنند. کاشت ناخن میکس محکم، زیبا و نسبت به بقیه کاشت ها کمی گران تر است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .  

بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران | کاشت ناخن پودری | هزینه کاشت ناخن ژله ای

بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران | کاشت ناخن پودری | هزینه کاشت ناخن ژله ای

بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران | کاشت ناخن پودری | هزینه کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن, کاشت ناخن ژله ای, قیمت کاشت ناخن, کاشت ناخن پودری, کاشت ناخن هلویی, انواع کاشت ناخن, مراحل کاشت ناخن, تصاویر کاشت ناخن, کاشت ناخن پا, کاشت ناخن گریم, کاشت ناخن فرنچ, کاشت ناخن با قالب, قیمت کاشت ناخن ژله ای, کاشت ناخن ژله ای بهتره یا پودری, مدل کاشت ناخن پا, هزینه کاشت ناخن پا, روش کاشت ناخن, وسایل کاشت ناخن, آموزش کاشت ناخن, ترمیم کاشت ناخن, مدل های کاشت ناخن, مرکز تخصصی کاشت ناخن در تهران, آرایشگاه تخصصی کاشت ناخن, ناخن کار خوب در تهران, بهترین مرکز کاشت ناخن در غرب تهران, مراکز آموزش کاشت ناخن در شرق تهران

 

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي