faarendejakorutr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

✔️مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران | میکروپیگمنتیشن لب | هزینه میکروپیگمنتیشن مژه

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها

توضیحات کامل آگهی

✔️مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران | میکروپیگمنتیشن لب | هزینه میکروپیگمنتیشن مژه

 

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم ، تکنیک نوینی برای رفع ناهماهنگی در بخش های ابرو ، مژه و لب و ... می باشد . در این تکنیک می توان با پر رنگ کردن ابروها و یا ایجاد خط لب و یا خط چشم ، زیبایی دائمی را ایجاد کرد .

میکروپیگمنتیشن Micro pigmentation روشی است مبتنی بر اصول و استانداردهای پزشکی که با استفاده از وسایل و کارتریجهای یکبار مصرف استریل ،به مشتری این امکان را میدهد که بنا به درخواست و سلیقه مشتری نسبت به آرایش دائمی ماندگار اقدام کند . رنگ‌های مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن حداقل تغییر رنگ را دارند و درد این روش بسیار کم و خون‌ریزی ندارد و چون عمق کاشت میکروپیگمنتیشن از تاتوهای عادی کمتر است عوض کردن مدل، رنگ و شکل برروی آن راحت‌تر است.

افراد ذیل می توانند متقاضی استفاده از میکروپیگمنتیشن هستند :

  • افرادی که ابروهای کم پشت و پراکنده دارند.
  • افرادی که از ابروان قرینه برخوردار نیستند.
  • افرادی که ابروهای کوتاه دارند و مطابق سلیقه شان دوست دارند ابروانشان کشیده تر باشد.
  • افرادی که دوست دارند تغییراتی در مدل ابروانشان ایجاد کنند.
  • افرادی که دوست دارند خط چشم دائمی داشته باشند
  • افرادیکه دوست دارند خط لب دائمی داشته باشند

ما بعنوان یکی از تخصصی ترین مراکز میکروپیگمنتیشن ، کاملاترین خدمات را در زمینه میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروپیگمنتیشن لب ،میکروپیگمنتیشن مژه و ... در محیطی کاملا بهداشتی توسط دستگاههای پیشرفته و مدرن ارائه می دهیم.

برخی از کاربرد های میکروپیگمنتیشن عبارتند از :

اصلاح تاتوهای قدیمی :

 یکی از کاربردهای میکروپیگمنتیشن اصلاح تاتوهای قبلی هم از نظر شکل و هم از نظر مدل است و می توان حالت کادری و بدرنگی های تاتوهای قبلی را اصلاح کرد و ابروهایی طبیعی تر و زیباتر را ایجاد نمود .

میکروپیگمنتیشن ابرو:

علم میکروپیگمنتیشن استفاده وسیعی در اصلاح کم و کاستی ابرو و عیوب صورت دارد . هاشورابرو یکی از روش های میکروپیگمنتیشن می باشد. هاشور ابرو به دلیل طبیعی بودن طرفداران زیادی دارد به وسیله هاشور ابرو می توان ابروها را پرپشت ،پهن، نازک، و به هر فرم و مدل دلخواهی در بیاوریم در هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن تغییر رنگ نخواهیم داشت. در هاشور ابرو پس از انجام طاحی ابرو بر اساس نظر مشتری و بر اساس فرم صورت ، با دستگاه میکروپیگمنتیشن کار هاشور را انجام می دهیم و در نهایت ابرویی حرفه ای توسط تکنیک هاشور به طرح و مدل و رنگ دلخواه تحویل مشتری داده می شودهاشور ابرو یکی از بهترین روش ها جهت قرینه سازی ابرو می باشد حتی کسانی که ابرو های پر دارند می توانند از تکنیک هاشور ابرو جهت قرینه کردن ابروهای خود استفاده کنند بدون اینکه کسی متوجه هاشور ایشان شود با هاشور ابرو می توان ابروهای افتاده را اصلاح کرد و بالا برد.

در این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن می توانید ابروهای خود را پهن و یا نازک نموده و یا به هر طرح و فرمی که مد نظر دارید مدل ابروی خود را تغییر دهید .  ما با طراحی ابروی شما بر اساس نظر و سلیقه شما با انتخاب رنگ مورد نظرتان ، ابرویی حرفه ای با استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن ابرو اجرا و ارایه می نماییم .

میکروپیگمنتیشن چشم:

داشتن خط چشم دائمی شما را از کشیدن روزانه خط چشم و عوارض استفاده از لوازم آرایشی راحت می نماید . در پیگمنت خط چشم قادر به کشیدن هر نوع خط چشمی با توجه به صورت شما هستیم و شما پس از گذشت مدتها از میکروپیگمنتیشن خط چشم خود ، به هیچ عنوان تغیر رنگی در خط چشم احساس نخواهید کرد .

میکروپیگمنتیشن لب:

میکروپیگمنتیشن لب یکی از پر کاربردترین روش ها برای حل کردن مشکلات تیره بودن لب ها، رنگ نامناسب، کوچک و بد فرم بودن لب ها و... می باشد.

میکروپیگمنتیشن مژه:

کاربرد میکروپیگمنتیشن مژه برای پر پشت کردن مژه است با این کار مژه های شما زیباتر و جذابتر بنظر میرسد  پر کردن مژه ها با این روش بسیار آسان وزیبا است، پر کردن مژه ها به طوری که دیگر نیازی به کاشت مژه نخواهید داشت .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران | میکروپیگمنتیشن لب | هزینه میکروپیگمنتیشن مژه

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران | میکروپیگمنتیشن لب | هزینه میکروپیگمنتیشن مژه

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران | میکروپیگمنتیشن لب | هزینه میکروپیگمنتیشن مژه

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو, میکروپیگمنتیشن لب, میکروپیگمنتیشن موی سر, میکروپیگمنتیشن مژه, میکروپیگمنتیشن خط چشم, هزینه میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران, بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران, مدل میکروپیگمنتیشن ابرو, میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو, میکروپیگمنتیشن سایه ابرو, بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران, بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران, مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن در غرب تهران, تخصصی ترین مرکز میکروپیگمنتیشن, میکروپیگمنتیشن لب چیست, قیمت میکروپیگمنتیشن لب, هزینه میکروپیگمنتیشن لب, نمونه های میکروپیگمنتیشن لب, خط مژه با میکروپیگمنتیشن مژه, قیمت میکروپیگمنتیشن مژه, میکروپیگمنتیشن بن مژه, قیمت میکروپیگمنتیشن پوست سر, هزینه میکروپیگمنتیشن سر, خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي