faarendejakorutr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

✔️مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران | بهترین مرکز اکستنشن مو و مژه | سالن زیبایی اکستنشن

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها

توضیحات کامل آگهی

✔️مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران | بهترین مرکز اکستنشن مو و مژه | سالن زیبایی اکستنشن

 

اکستنشن کردن مو و مژه از جمله روش های مدرن آرایشی جهت بلند و پرحجم کردن موها می باشد . برخی خانم ها از این روش، برای بلندتر کردن موها و برخی برای پرپشت نشان دادن موهایشان استفاده می کنند .

ما به عنوان یکی از مجهزترین و بهترین مراکز اکستنشن مو و مژه با سالها تجربه در زمینه اکستنشن کردن مو و مژه ، بهترین و کاملترین خدمات اکستنشن مو و مژه را ارائه می دهیم . اکستنش کاران حرفه ای و متخصصین ما در این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها و بر اساس جدیدترین متدهای روز دنیا ، اکستشن مو و مژه را انجام می دهند .

از اکستنشن مو علاوه بر پر و بلند کردن موها ، می توانید برای رنگ کردن موها نیز استفاده نمایید . اکستنشن مو به موهای شما حالتی خوب و رنگی زیبا بدون استفاده از مواد شیمیای که در آرایشگاه ها برای رنگ کردن مو استفاده میشود ، میدهد.

برای اکستنشن مو می توانید از موهای طبیعی و یا از موها مصنوعی استفاده نماییم . هزینه و قیمت اکستنشن مو و مژه به تعدادد تار موهایی که استفاده می شود و همچنین نوع مصنوعی و طبیعی بودن اکستنشن بستگی دارد .

می توان اکستنشن لیزری و لاینی را بعنوان بهترین روش اکستنشن معرفی کرد . در اکستنشن لیزری ، حرارت لازم برای ذوب چسب قابل تنظیم است بنابراین آسیبی به موها وارد نمی شود .

موهای اکستنشن شده را می توانید مطابق موهای طبیعی بشویید ، شانه کنید ، شینیون کنید و ...

دوام و ماندگاری اکستنشن مو به مراقبت های پس از اکستنشن و ترمیم های دوره ای بستگی دارد . ما در این مرکز نکات و توصیه های لازم جهت نگهداری بهتر از موهای اکستنشن شده را به شما ارائه می دهیم تا موهای اکستنشن شده شما ،ماندگاری بیشتری داشته باشند .

اکستنشن کردن مو و اکستنشن مژه در این سالن تخصصی اکستنشن ، به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر اکستنشن کار ماهر انجام می شود .

ما با استفاده از موهای صد در صد طبیعی و مواد با کیفیت و با بهره گیری از بهترین اکستنشن کار های حرفه ای موهای خشک و آسیب دیده شما را به موهایی زیبا و بلند و پرپشت تبدیل میکنیم. با اکستنشن کردن مژه های خود توسط بهترین اکستنشن کار حرفه ای مژه در این مرکز مژه هایی زیبا و پرپشت خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد

مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران | بهترین مرکز اکستنشن مو و مژه | سالن زیبایی اکستنشن

مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران | بهترین مرکز اکستنشن مو و مژه | سالن زیبایی اکستنشن

مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران | بهترین مرکز اکستنشن مو و مژه | سالن زیبایی اکستنشن

مرکز تخصصی اکستنشن مو در تهران, مرکز اکستنشن مو شرق تهران, مراکز اکستنشن مو غرب تهران, بهترین روش اکستنشن مو چیست, مرکز تخصصی اکستنشن مژه, آدرس مرکز اکستنشن مو در تهران, بهترین مرکز اکستنشن مو در تهران , بهترین مرکز تخصصی اکستنشن مژه, سالن زیبایی اکستنشن مو, سالن تخصصی اکستنشن, بهترین سالن اکستنشن مژه, ریمو اکستنشن مو, برداشتن اکستنشن مو, آرایشگاه خوب برای اکستنشن مو, بهترین آرایشگاه اکستنشن مو

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي