faarendejakorutr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

✔️اکستنشن حرفه ای مژه | اکستنشن دائمی مژه | قیمت اکستنشن مژه طبیعی

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها

توضیحات کامل آگهی

✔️اکستنشن حرفه ای مژه | اکستنشن دائمی مژه | قیمت اکستنشن مژه طبیعی

 

اکستنشن مژه چیست ؟

بسیاری از افراد دچار ریزش مژه می شوند و یا دارای مژه های کوتاهی هستند . قطعا داشتن مژه های بلند و پرپشت مخصوصا برای خانم ها بسیار اهمیت دارد .یکی از بهترین روش ها برای داشتن مژه هایی زیبا و بلند ، استفاده از اکستنشن مژه می باشد .

اکستنشن مژه، تکنیک و روش جدیدی برای پر پشت و بلند کردن مژه ها است. در این روش مژه هایی با الیاف طبیعی ، به صورت تک تک روی مژه‌های طبیعی شما نصب می‌شود تا ضخامت و طول مژه هایتان را بهبود بخشد . این مژه‌های مصنوعی معمولا بین ۲ تا ۴ هفته و اگر بصورت صحیح از آنها مراقبت کنید تا ۶ هفته ماندگاری خواهند داشت. و تا زمانی که شما ترمیم را انجام دهید می توانید از داشتن مژه های بلند و زیبا لذت ببرید . در اکستنشن مژه تفاوتی بین م‍ژه های اکستنشن شده با مژه های خودتان نیست.

اکستنشن مژه به روش های متعددی انجام میشود که در ادامه برخی از این روش ها را بیان می نماییم .

اکستنشن و کاشت مژه کلاسیک : در این روش به هر مژه طبیعی یک تار مژه اکستنشن میشود که کاملا طبیعی است و مانند مژه های اصلی دیده می شود .

اکستنشن و کاشت مژه والیوم (سه بعدی): در این روش اکستنشن مژه ، به هر تار از مژه طبیعی سه تار مژه ابریشمی که از مژه کلاسیک سبک تر است ،  اکستنشن میشود که حجم و دوام بیشتری دارد.

اکستنشن و کاشت مژه ضربدری: تفاوتی که این روش با دو روش قبلی دارد اینست که حتی اگر شما مژه های کم پشتی داشته باشید باز هم میتوانید اکستنشنی با حجم بالا داشته باشید.

جنس مژه‌های مخصوص اکستنشن می‌تواند از موی انسان، موی سمور، موی اسب، فیبرهای مصنوعی یا ابریشم باشد. این مژه‌ها در طول، ضخامت و رنگ‌های مختلف موجود هستند. معمولا برای هر چشم می‌توان از 40 تا 60 مژه استفاده کرد.

ما با بهره مندی از اکستنشن کاران حرفه ای ، و با در اختیار داشتن سالن های مجزا و مجهز ، ارائه دهنده کلیه خدمات اکستنشن مو و مژه با بالاترین کیفیت و منطبق با آخرین متد روز دنیا می باشیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اکستنشن حرفه ای مژه | اکستنشن دائمی مژه | قیمت اکستنشن مژه طبیعی اکستنشن حرفه ای مژه | اکستنشن دائمی مژه | قیمت اکستنشن مژه طبیعی اکستنشن حرفه ای مژه | اکستنشن دائمی مژه | قیمت اکستنشن مژه طبیعی

اکستنشن مژه چیست, ترمیم اکستنشن مژه, چسب اکستنشن مژه, اکستنشن مژه حرفه ای در تهران, اکستنشن مژه عروسکی, اکستنشن مژه خوب, اکستنشن مژه قیمت, اکستنشن مژه دائمی, قیمت اکستنشن مژه, هزینه اکستنشن مژه, مضرات اکستنشن مژه, تفاوت کاشت و اکستنشن مژه, روش اکستنشن مژه , آموزش اکستنشن مژه, اکستنشن مژه و ابرو, بهترین اکستنشن کار مژه, خدمات اکستنشن کردن مژه طبیعی و اکستنشن دایمی مژه, اکستنشن دایمی مژه شرق تهران, اکستنشن کردن مژه, اکستنشن مژه والیوم

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي