faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

✔️بهترین روش اکستنشن مو | اکستنشن طبیعی مو در تهران | اکستنشن مو لیزری و لاینی

☀️ دارای تخفیـف ویـژه ☀️افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️بهترین روش اکستنشن مو | اکستنشن طبیعی مو در تهران | اکستنشن مو لیزری و لاینی

مرکز یزرگ  اکستنشن

خرید و فروش موی طبیعی (چیده شده از سر انسان)

اکستنشن مو با لیزر به صورت حرفه ای و با استفاده از چسب کراتین ایتالیایی

اکستنشن با رینگ رایگان ، همچنین در صورت خرید از ما لایت درآوردن مو با اکستنشن و بدون رسیدن آسیب به موی شما به صورت کاملا رایگان

 

 

اکستنشن مو چیست ؟

امروزه برای پرپشت کردن و بلند کردن موها روش های متعددی وجود دارد یکی از روش های پر طرفدار برای بلندی و پرپشتی موها استفاده از اکستنشن مو می باشد . با کمک متد های جدید و نوین آرایشگری، در کمترین زمان می‌توانیم موهای خشک و آسیب دیده را به موهای زیبا، سالم و بلند تبدیل کنیم اکستنشن کردن مو ، بهترین جایگزین برای افرادی که دچار ریزش مو و یا مو های نازک و کم پشت هستند ، می باشد .

اکستنشن مو ( Hair Extensions )  به معنای افزودن طول و حجم مو با استفاده از موهای طبیعی و یا مصنوعی می باشد . اکستنشن ها به دو شکل موی مصنوعی و موی طبیعی انسان می باشند. هزینه استفاده از اکستنشن موی طبیعی بیشتر است ولی در عوض کیفیت و زیبایی بیشتری به نسبت اکستنشن مصنوعی دارد . اکستنشن فقط برای بلند کردن قد مو استفاده نمی‌شود بلکه با استفاده از اکستنش های حرفه ای می توانیم رنگ ها و هایلایت های جدید داشته باشیم.

روش کار برای اکستنشن کردن موها بدین صورت است که ، مجموعه‌ای از موهای طبیعی یا مصنوعی را به روش‌های مختلف به موهای سر اضافه می کنیم.  از جمله روش های اکستنشن مو می توان از روش اکستنشن لیزری ، اکستنشن لاینی نام برد . نمیتوان گفت بهترین روش اکستنشن مو کدام است چون هر روشی مزایای خودش را دارد. اکستنشن لاینی و لیزری بخاطر درگیری کمتر موها روشی خوب و بی ضررتر نسبت به روشهای دیگر می باشد.

در بیشتر روش‌های اکستنشن، موهای مصنوعی به موی اصلی سر چسبانده یا دور آنها پیچیده می‌شوند، این موهای اضافه شده مثل موهای طبیعی خودتان قابل شستشو و شانه کردن هستند. به راحتی می‌توانید موهای اکستنشن شده را شینیون کنید یا آنها را ببافید .طول موهایی که لا به لای موهای طبیعی اضافه می‌شوند باید حداکثر ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر و اضافه‌کردن مو برای پرپشت‌شدن موها نباید بیشتر از نصف موهای طبیعی باشد.

ما با در اختیار داشتن سالن های مجزا برای اکستنشن مو ، کلیه روش ها و مدل های اکستنشن را با استفاده از مواد با کیفیت و با بهره مندی از اکستنشن کاران حرفه ای و متخصص ، منطبق با آخرین متدهای روز دنیا ، با مناسب ترین هزینه ها ارائه می دهیم . در این مرکز انواع اکستنشن به صورت صد در صد طبیعی به روش های مختلف از جمله روش لیزری و لاینی ، حتی برای موهای جلوی سر نصب می گردد.

برخی از روش های اکستنشن کردن مو عبارتند از:

اکستنشن به روش دوخت

در این روش موهای طبیعی‌تان در قسمت‌هایی که قرار است موهای تازه اضافه کنید به شکل آفریقایی بافته میشود، بعد با استفاده‌ از نخ‌ و سوزن مخصوص دوخت اکستنشن به این قسمت محکم دوخته میشود . این روش به ‌صرفه‌ترین روش اکستنشن است.       
اکستنشن مو با چسب
در اکستنشن مو با چسب دسته‌های باریکی از موها انتخاب می‌شوند، کمی بالاتر از ریشه آنها کراتین که به شکل محلولی شبیه چسب در آمده مالیده می‌شود بعد  تعدادی از رشته‌ موهای اکستنشن  روی چسب قرار می‌گیرند بعد از این مرحله نوبت به دستگاهی می‌رسد که با ایجاد حرارت چسب را ذوب کرده و موهای تازه را به موهای قبلی می‌چسباند.

اکستنشن مو با لیزر

در روش اکستنشن مو با لیزر از کراتین یا همان چسب استفاده می کنیم. تفاوت اکستنشن لیزری در استفاده از دستگاهی برای ایجاد حرارت است که درجه حرارتی قابل تنظیم دارد که دستگاه های قدیمی تر این قابلیت را نداشتند و تنها با ایجاد حرارتی یکنواخت و بسیار زیاد به موها آسیب میرساندند. در اکستنشن لیزری به دلیل تنظیم حرارت به موها آسیب نمی رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت برای مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید .

بهترین روش اکستنشن مو | اکستنشن طبیعی مو در تهران | اکستنشن مو لیزری و لاینی

بهترین روش اکستنشن مو | اکستنشن طبیعی مو در تهران | اکستنشن مو لیزری و لاینی

بهترین روش اکستنشن مو | اکستنشن طبیعی مو در تهران | اکستنشن مو لیزری و لاینی

قیمت اکستنشن مو, اکستنشن مو با لیزر, اکستنشن مو با کراتین, اکستنشن مو چیست, اکستنشن مو کلیپسی, اکستنشن مو با رینگ, انواع اکستنشن مو, عوارض اکستنشن مو, اکستنشن مو با چسب, بهترین روش اکستنشن مو, اکستنشن مو طبیعی, اکستنشن مو با دوخت, اکستنشن مو جلوی سر, روش اکستنشن مو, اکستنشن مو تهران, اکستنشن طبیعی مو در تهران, اکستنشن موی سر با کراتین, اکستنشن لاینی, انواع اکستنشن دایم, اکستنشن کار حرفه ای, بهترین روش اکستنشن دایمی extension, , اکستنشن موی طبیعی, اکستنشن دائمی مو با لیزر, آموزش اکستنشن مو, اکستنشن مو لیزر, اکستنشن لیزری غرب تهران, اکستنشن لیزری دایم, اکستنش لیزری موی سر,  اکستنشن مو و مژه شرق تهران, انواع مدل اکستنشن مو طبیعی, انواع مدل های اکستنشن, اکستنشن دایم مو, روش های اکستنشن دایمی

آدرس آگهی :

تهران, تهران
فرمانيه غربي