faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲

✔️کلینیک پیشگیری و درمان چاقی |بهترین مرکز درمان چاقی در تهران | موثرترین راه درمان چاقی موضعی

افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️کلینیک پیشگیری و درمان چاقی |بهترین مرکز درمان چاقی در تهران | موثرترین راه درمان چاقی موضعی

 

امروزه چاقی به عنوان یک بیماری فراگیر ، یکی از دغدغه های زندگی افراد  شده است . چاقی علاوه بر اینکه تناسب اندام شما را به هم میزند و ممکن است در برقراری روابط اجتماعی شما تاثیر منفی داشته باشد ، خطرات و بیماریهایی را نیز برای فرد مبتلا به چاقی به همراه می آورد از جمله بیماریهای قلبی و عروقی ، برخی از سرطان ها ، افسردگی و ...

تناسب اندام و وزن ایده آل علاوه بر افزایش جذابیت ظاهر و اعتماد به نفس در فرد، سبب کاهش شانس ابتلا به برخی از بیماری ها نیز می گردد. اما نکته مهم برای درمان چاقی و کاهش وزن ، داشتن تغذیه مناسب و استفاده از روش های صحیح می باشد.

ما با همراهی تیمی متخصص و مجرب از پزشکان در زمینه های درمان چاقی در این کلینیک فعالیت می نماییم و با هدف درمان قطعی شما خدمات کاملی را برای درمان چاقی و رژیم های لاغری موثر ارائه می دهیم .

عامل اصلی ازدیاد وزن و چاقی سرعت کند متابولیزم(سوخت و ساز) بدن می‌باشد. زمانی که سرعت متابولیزم کند باشد، بدن به جای تبدیل مواد غذایی به انرژی، آن‌ها را به چربی تبدیل و در خود ذخیره می‌کند، در این حالت فرد دائما با کمبود انرژی روبروست و برای کسب انرژی تمایل به مصرف نوشیدنی های حاوی کافئین مانند چای و قهوه و یا خوردن مواد غذایی بیشتر بخصوص مواد قندی و شیرین دارد.

با تنظیم میزان و نسبت مواد معدنی در بدن با برنامه غذایی (رژیم لاغری) و استفاده از مکمل های غذایی مناسب (مکمل های غذایی باید بر اساس نتیجه آزمایشات خون تجویز شوند و برای هر فردی با توجه به نیازهای بدن وی می توانند متفاوت باشند) سرعت متابولیزم تنظیم می شود و بدن به جای تبدیل مواد غذایی به چربی آن ها را به انرژی تبدیل می کند و شخص دیگر با افت قند خون، احساس ضعف و خستگی روبرو نمی گردد و به دنبال آن اشتها و میزان غذایی مصرفی نیز کنترل و به مرور زمان از وزن اضافه بدون نیاز به کم خوری کاسته می شود.

این مرکز درمان چاقی برای افراد چاق راههای درمانی موثر و کارآمدی را به کار می گیرد و برای کسانیکه می خواهند همواره اندامی متناسب داشته باشند ، روش های پیشگیری چاقی را ارائه می دهد . این مرکز با تجربه ای که به صورت تخصصی در زمینه درمان چاقی بخصوص جراحی چاقی براساس آخرین روش های روز و تایید شده دنیا با کیفیت مطلوب در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم است.

این کلینیک دارای بخش های مجزا و مختلفی است که بیماران به هنگام مراجعه برای طی روند درمان به هر یک از این بخش ها مراجعه می کنند . در ایتدا با انجام معاینات و آزمایشات دقیق توسط پزشک متخصص دلایل ایجاد چاقی بررسی می شود و سپس بر اساس دلایل بدست آمده رژیم های غذایی و ورزش های لازم برای درمان چاقی به بیمار ارائه می گردد . پس از طی مدتی از دوره درمان روند لاغری بررسی می شود و بر اساس میزان پاسخگویی بدن به راهکارهای به کار گرفته شده ممکن است روش های درمان را به تناسب نیاز بیمار تغییر دهیم . در صورتی که بیمار تمایل به ایجاد تناسب اندام در مدت زمان کوتاهی داشته باشد ، بنا به درخواست بیمار می توانیم از روش های جراحی و استفاده از داروهای مختلف استفاده نماییم که البته این روش درمان کم خطر و گاها بی خطر می باشد و بدلیل رعایت تمامی استاندارهای لازم ، عوارضی را برای بیمار به وجود نخواهد آورد .

در نهایت پس از درمان قطعی چاقی ، کارشناسان و پزشکان برای تکمیل دوره و اطمینان از عدم بازگشت چاقی ، معاینات دوره ای را برای بیمار در فواصل زمانی مختلف در نظر می گیرند .

بنابراین در مرحله اول درمان چاقی و ایجاد تناسب اندام باید دو فاکتور اصلی را در نظر بگیریم .

  1. رژیم لاغری: تغذیه و برنامه غذایی صحیح و اصولی .
  2. انتخاب مکمل های غذایی مناسب

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

کلینیک پیشگیری و درمان چاقی |بهترین مرکز درمان چاقی در تهران | موثرترین راه درمان چاقی موضعی

کلینیک پیشگیری و درمان چاقی |بهترین مرکز درمان چاقی در تهران | موثرترین راه درمان چاقی موضعی

کلینیک پیشگیری و درمان چاقی |بهترین مرکز درمان چاقی در تهران | موثرترین راه درمان چاقی موضعی

بهترین مرکز درمان چاقی در تهران, کلینیک پیشگیری و درمان چاقی, کلینیک چاقی, کلینیک های درمان چاقی, درمان چاقی شکم و پهلو, درمان چاقی صورت, درمان چاقی ران پا, بهترین درمان چاقی, مرکز درمان چاقی در تهران, راه های درمان چاقی, بهترین راههای درمان چاقی, درمان سریع چاقی, درمان ریشه ای چاقی, درمان برای چاقی , مراکز درمان چاقی در غرب تهران, مرکز تخصصی درمان چاقی, درمان خانگی چاقی, درمان گیاهی چاقی, موثرترین راه درمان چاقی, درمان چاقی های موضعی, متخصص درمان چاقی, درمان چاقی شدید, درمان چاق شدن

آدرس آگهی :


تهران تهران