faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲

✔️بهترین مهد کودک در تهران | مهد کودک و پیش دبستانی | سایت مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه

افزودن به پسندها
قیمت توافقی
📞 اطلاعات تماس با آگهی دهنده

توضیحات کامل آگهی

✔️بهترین مهد کودک در تهران | مهد کودک و پیش دبستانی | سایت مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه

 

بیشترین بخش از شخصیت و رفتار کودکان در سنین قبل از دبستان شکل می گیرد و رفتار و نگرشی که کودکان در این دوره سنی دارند نقش تعیین کننده ای در دوره های آتی زندگی آنها خواهد داشت . سالهای پیش از مدرسه یکی از مهمترین و حساس ترین سنین کودکان محسوب می شود و همچنین آموزش هایی که کودکان در این سن می بینند تاثیر بسزایی در آموزش های دوران تحصیل آنها مخصوصا دبستان می گذارد. با توجه به تغییر سبک زندگی ، محیط خانه و تربیتهای والدین به تنهایی برای آموزش کودکان و ورود آنها به اجتماع کافی نمی باشد . بنابراین یکی از محیط های سالمی که کودکان می توانند انواع آموزش ها را در آنجا ببینند ، حضور در مهد کودک و پیش دبستانی می باشد .

تجهیزات مهد کودک تاثیر بسزایی در انتخاب مهد برای والدین دارد . ما از جمله مجهزترین مهد کودک ها می باشیم که با داشتن امکانات متعدد زمینه های آموزش و تفریح بهتری را برای کودکان شما فراهم می نماید . ما با فراهم نمودن محیطی امن در فضای باز امکانات بازی کودکانتان را در این محیط فراهم نموده ایم . مربیان با تجربه همواره در حین بازی در کنار کودکان شما حضور دارند و مراقبت های لازم را به عمل می آورند . ما بعنوان یکی از بهترین مراکز پیش دبستانی و مهد کودک تلاش می نماییم تا در کنار آموزش های لازم برای رشد کودکان به مسایل تفریحی و سرگرمی کودکان نیز توجه شود .

هچنین با دعوت از عمو موسیقی در طول سال در مناسبت های مختلفی مانند اعیاد ، شب یلدا ، جشن های تولد ، جشن های عید نوروز و ... برای بچه ها برنامه های شاد و مفرحی را به همراه موسیقی های دسته جمعی برگزار می نماییم .

ما در مهد کودک محیطی را فراهم می نماییم که کودکان بتوانند علایقشان را انتخاب نمایند و با فرصت دادن به آنها اجازه می دهیم که بدون ترس و دلهره بازی های مورد نظر خود و کارهایی که دوست دارند را انجام دهند و سپس درست و یا غلط بودن رفتار آنها را سنجیده و در جهت بهبود عملکردشان آموزش های لازم را ارئه می دهیم . هدف ما ارتقا اعتماد بنفس کودکان می باشد تا بتوانند در محیط جامعه حس همکاری و کار گروهی را داشته باشند .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

بهترین مهد کودک در تهران | مهد کودک و پیش دبستانی | سایت مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه

بهترین مهد کودک در تهران | مهد کودک و پیش دبستانی | سایت مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه

بهترین مهد کودک در تهران | مهد کودک و پیش دبستانی | سایت مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه

مهد کودک, بهترین مهد کودک در تهران, لیست مهد کودک های تهران, مهد کودک و پیش دبستانی, مهد کودک نمونه تهران, امکانات مهد کودک, بازی در مهد کودک, محیط بازی مهد کودک, بازی های کودکان, شماره تلفن مهد کودک, شماره تماس مهد کودک در تهران, آدرس و شماره تلفن مهد کودک, آدرس مهد کودک در تهران, مرکز پیش دبستانی و مهد کودک

جزئیات خاص

تدریس مراکز آموزشی
مراکز آموزشی مهد کودک
دروس زبان