faarentr

ثبت آگهی رایگان

امروز : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

راهنما و ویژگی ها

راهنما و ویژگی های منحصر بفرد درج آگهی در سایت بازدهی

 

سایت بازدهی یک سایت درج آگهی معمولی نبوده و تقریبا از نظر نوع فعالیت و عدم نمایش آگهی های سایر رقبا در صفحه آگهی کاربران و کاملاً اختصاصی بودن صفحه هر آگهی و همچنین نحوه بازدهی آگهی کاربران با دیگر سایت های درج آگهی کاملا متفاوت میباشد .

هدف ما تنها درج آگهی نیست بلکه ما به دنبال درج آگهی هدفمند هستیم بدین صورت که با برقراری ارتباط مستقیم آگهی های کاربران با موتور جستجوگر گوگل ، اطلاعات درج شده آگهی کاربران را توسط الگوریتم های جدید و بروز به موتور جستجوی گوگل معرفی نماییم . هدف اصلی ما هدایت ترافیک هدفمند کاربران گوگل به سمت صفحه اختصاصی آگهی شما می باشد تا از این طریق تعداد بازدید بسیار هدفمند از صفحه اختصاصی شما افزایش یافته و در نهایت منجر به رونق کسب و کار شما گردد .

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه نحوه درج آگهی و معرفی بخش های مختلف سایت ارائه می دهیم و در صورت نیاز جهت پاسخگویی به سوالات شما آماده پشتیبانی و ارائه خدمات می باشیم .

ثبت نام و درج آگهی در سایت بازدهی کاملا رایگان می باشد.

راهنمای ثبت آگهی در سایت بازدهی

ثبت آگهی رایگان

پس از ثبت نام و ورود به سایت میتوانید بلافاصله به هر تعداد  آگهی رایگان که میخواهید به ثبت رسانید.

جهت ثبت آگهی لینک دار  در سایت پس از ثبت نام در سایت و ورود به سایت در هنگام درج آگهی رایگان خود نیز میتوانید از سایر قابلیت های غیر رایگان پربازده، مثل درج لینک فالو وب سایت و یا کانال و یا ویلاگ خود نیز به صورت کاملا دلخواه استفاده نموده و به کیفیت بازدهی آگهی رایگان خود به دلخواه سرعت و کیفیت بالاتری ببخشید.

 

نکته مهم : لازم به ذکر است که لینک وب سایت شما در آگهی های لینک دار صد در صد فالو بوده که تاثیر بسیار بالایی در سئوی سایت یا وبلاگ شما خواهد داشت.

   

- در زمان ثبت آگهی های رایگان، برای انتخاب برچسب آگهی گزینه های متعدد و جذابی نیز تعبیه گردیده که بر اساس نیازتان میتوانید با توجه به نوع آگهی جهت بهتر دیده شدن آگهی خود توسط کاربران از هرکدام از این برچسب ها استفاده نمایید .

- همچنین با انتخاب گزینه نردبان بالابر آگهی ، بعد از ثبت آگهی در قسمت آگهی های من،(در زیر همین متن راهنما، به طور کامل در مورد آن توضیح داده شده است) نیز میتوانید به مانند یک نردبان آگهی خود را در هر لحظه بالاتر از رقبایتان  نمایش دهید.

 

 

وجود آیتم ها و المان های متعدد در سایت بازدهی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید کاملا به دلخواه در زمان ثبت آگهی رایگان اختصاصی خود در صورت نیاز و کاملاً به دلخواه با پرداخت هزینه ای اندک مستقیماً در سایت گوگل و یا به صورت لینک دار و یا بالاتر و بهتر از رقبای خود در سایت نمایش داده شوید .

در صورت نیاز به کمک و پشتیبانی مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند .

 

برای بهتر دیده شدن آگهی خود آگهی می توانید در زمان ثبت آگهی تجاری خود یکی از المان های زیر را به دلخواه انتخاب نمایید :

 

  • - بالاترین آگهی
  • - آگهی کادر دار
  • - آگهی لینک دار
  • - آگهی دارای اکانت مستقیم گوگل

 

گزینه بالاترین آگهی بدین معناست که آگهی شما به عنوان اولین آگهی نمایش داده می شود . با انتخاب این گزینه ،آگهی شما هم در صفحه اصلی ، هم در نتایج جستجوی مرتبط با آگهی شما توسط  کاربران و هم در دسته بندی مجموعه ها بعنوان اولین آگهی نمایش داده می شود .

گزینه نردبان بالابر آگهی که در قسمت آگهی های شما قرار دارد و پس از تایید آگهی شما توسط مدیریت سایت بازدهی فعال میگردد یکی دیگر از امکاناتیست که در این سایت در اختیار کاربران قرار گرفته که استفاده از آن در لحظه باعث می شود آگهی شما بالاتر از آگهی رقبای شما در قسمت های نامبرده شده در بالا قرار گرفته و با بهتر دیده شدن موجب بالا رفتن راندمان آگهی خواهد شد.

نکته مهم : استفاده از نردبان تنها در میان آگهی های هم تراز از نظر استفاده کردن از گزینه بالاترین و یا استفاده نکردن از آن است بدین صورت که آگهی که از گزینه بالاترین استفاده نموده باشد به هیچ عنوان پایین تر از آگهی هایی که از این گزینه استفاده ننموده اند قرار نگرفته و رقابت بالاتر بودن با استفاده از گزینه نردبان بالابر فقط در میان آگهی های هم نوع اتفاق خواهد افتاد.لازم به ذکر است که استفاده از این گزینه تا زمانی که صاحب آگهی رقیب این گزینه را فعال نکرده باشد باعث قرار گیری آگهی شما در بالاترین موقعیت تجاری خواهد شد که در صورتیکه رقیب شما نیز از این گزینه استفاده نمود و آگهی او بالاتر از آگهی شما قرار گرفت شما میتوانید بلافاصله با استفاده از این گزینه مجدداً به عنوان بالاترین آگهی جایگاه آگهی خود را حفظ نمایید.

با توجه به اینکه ورودی های گوگل مرتبط با آگهی شما از قسمت مجموعه بندی آگهی کاربران وارد سایت میشوند بنابراین بالاترین آگهی بودن تاثیر بسیار بسزایی در کسب بالاترین بازدید کننده مرتبط با آگهی مورد نظر را خواهد داشت.

گزینه کادر دار با ایجاد کادری در حاشیه آگهی شما آن را برای بازدید کننده جذابتر نموده که این امر باعث بهتر دیده شدن آگهی و بالاتر رفتن راندمان بازدهی آن میگردد.

جهت انتخاب هریک از گزینه های غیر رایگان  مبلغی در نظر گرفته شده است که در قسمت پایین بخش ثبت آگهی در دسترس بوده و جهت فعالسازی باید پرداخت گردد .تیم بازدهی جهت سهولت در امور پرداخت هزینه آگهی های غیر رایگان به صورت آنلاین با بانک های ملت و پاسارگاد و همچنین درگاه پرداخت آپ قرارداد داشته که پذیرای تمامی کارت های بانکی عضو شتاب بانک های دیگر بوده و به راحتی بنا بر انتخاب مشتری گرامی قابل انتخاب و استفاده آنلاین و سریع جهت پرداخت ها میباشد.

((ثبت نام در سایت بازدهی کاملا رایگان می باشد))

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی وب سایت بازدهی تماس حاصل فرمایید .

ثبت آگهی جدید